Strona główna > Filie biblioteczne > Książka na Telefon, ul. Świętojańska 5 > Wystawa archiwalnych zdjęć Starego Miasta w Bibliotece przy ul. Świętojańskiej 5
Wystawa archiwalnych zdjęć Starego Miasta w Bibliotece przy ul. Świętojańskiej 5 PDF Drukuj Email
środa, 09 maja 2012

Serdecznie zapraszamy na wystawę, na której prezentowane są archiwalne fotografie Starego Miasta i ulicy Świętojańskiej. Wystawa dokumentuje stan tego obszaru Warszawy w dwudziestoleciu międzywojennym oraz jego zniszczenia wojenne.
Warto również zwrócić uwagę na eksponowane w gablotach wydawnictwa albumowe z bogatej kolekcji varsavianów Czytelni Naukowej Nr VII.

Zdjęcia pochodzą ze zbiorów: Biblioteki Publicznej m.st. Warszawy i Archiwum Państwowego m.st. Warszawy.

Wystawa jest czynna do końca maja 2012 r. od poniedziałku do piątku od 9.00 do 19.00  na parterze Biblioteki ul.Świętojańska 5.  Wstęp wolny.