Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 44, ul. Górnośląska 1 > Spotkanie z cyklu "Latający dywan" - 23.12.2015 w Bibliotece nr 44 - relacja
Spotkanie z cyklu "Latający dywan" - 23.12.2015 w Bibliotece nr 44 - relacja

23-go grudnia, czyli jak mówi klasyk - jeszcze przed świętami, spotkaliśmy się wigilijnie na Dywanie. To znaczy, wyjątkowo dywanu nie było, za to było uroczyście i elegancko (też wyjątkowo). Pod nieobecność wojażującej pani Eli, mrożącą krew w żyłach historię o piernikowym ludziku przeczytała Malina. To była naprawdę mocna rzecz, dlatego szybko musieliśmy się zająć czymś konstruktywnym i ozdobiliśmy milion pierników, które powędrowały na wigilijne stoły naszych Czytelników.

Niektórzy porwali się na cudne choinki z gazet, a niektórzy dzwonili z szafy. Wpadł Mikołaj i było fantastycznie.

Życzymy wszystkim takich słodkich Świąt!!!