Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 44, ul. Górnośląska 1 > Spotkanie z cyklu "Latający dywan" - 9.12.2015 w Bibliotece nr 44 - relacja
Spotkanie z cyklu "Latający dywan" - 9.12.2015 w Bibliotece nr 44 - relacja
Ho, ho ho! 9-go grudnia, na Latającym Dywanie to się dopiero działo! Najpierw Pani Ela pożegnała się z nami już świątecznie, bo wyjeżdża daleko na święta. Było nam miło, że przeczytała nam napisane przez siebie świąteczne wiersze.
Bardzo nam się podobały i w uroczystym nastroju zabraliśmy się do ostro do pracy. A postanowiliśmy się zająć bardzo ważną sprawą, top-pozycją na liście rzeczy do zrobienia przed świętami, czyli napisaniem kartki do świętego Mikołaja. Jak wiadomo, Mikołaj dostaje miliony takich kartek, więc nasze musiały się wyróżniać. A wiecie, co jest ważniejsze od zrobienia oryginalnej i prześlicznej kartki do świętego Mikołaja? Zrobienie dwóch! No i tak zrobiliśmy.