Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 44, ul. Górnośląska 1 > Spotkanie z cyklu "Latający dywan" - 2.12.2015 w Bibliotece nr 44 - relacja
Spotkanie z cyklu "Latający dywan" - 2.12.2015 w Bibliotece nr 44 - relacja
Dawno już temu, pewien znany polski reżyser, w pewnym znanym polskim filmie wyłożył dobitnie, co znaczy i jak ważna jest tradycja. My mamy swoją - co roku wspólnie z naszymi przyjaciółmi ubieramy choinkę, oczywiście wykorzystując wyprodukowane własnoręcznie ozdoby.  Tradycyjnie też okazuje się, że wyprodukowane ozdoby są tak przecudnej urody, że nasi przyjaciele unoszą je ze sobą do domu, a zabawki produkuje personel.
Ale z tradycją się nie dyskutuje, się nie skarżymy, bo bardzo to lubimy i w zależności od natchnienia, nastroju i oczywiście panujących trendów dziergamy to aniołki, to łańcuchy, lubo papierowe baletnice tudzież bombki. Ten rok jednak zdominowały BAŁWANY!!! Staraliśmy się bardzo przywołać śnieg i atmosferę świąt, w czym bardzo pomogły nam zagrane przez naszych Czytelników, Kosmę i Barnabę, kolędy. Odliczanie dni do świąt rozpoczęte!