Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 44, ul. Górnośląska 1 > DZIECIOTEKA Latający Dywan 29.05.2013 w Bibliotece nr 44 - relacja
DZIECIOTEKA Latający Dywan 29.05.2013 w Bibliotece nr 44 - relacja

29-go maja 2013 spotkaliśmy się na Latającym Dywanie w bardzo konkretnej i poważnej sprawie: rozmawialiśmy

(i pokazywaliśmy), kim zostaniemy, gdy będziemy duzi. Preteksty były dwa: książka Maćka Blaźniaka "Kiedy będę duży, to zostanę dzieckiem" oraz, oczywiście, zbliżający się DZIEŃ DZIECKA!

Dostrzegliśmy pozytywne strony bycia dzieckiem i postanowiliśmy to wykorzystać. Malowaliśmy więc na ścianie, skakaliśmy przez kałuże, graliśmy w kręgle, biegaliśmy, bawiliśmy się, chowaliśmy, znajdywaliśmy, wrzeszczeliśmy, jedliśmy obrzydliwe ilości ciastek i cukierków, czyli jednym słowem: byliśmy dziećmi!