Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 44, ul. Górnośląska 1 > Drugie spotkanie na Latającym Dywanie w Bibliotece nr 44 - relacja
Drugie spotkanie na Latającym Dywanie w Bibliotece nr 44 - relacja
14-go listopada odbyło się nie byle jakie spotkanie na latającym dywanie! Nie byle jakie, gdyż zainteresował się nim sam autor książki, którą wzięliśmy na warsztat, czyli pan Wojciech Cesarz (trzeba tu nadmienić, że jest bardzo, bardzo sympatyczny - ucieszył się i gratulował prowadzącym). Jego "Pamiętnik grzecznego psa" tak podbił serca Agnieszki i Ani, że wszystkie zabawy, które podczas tego spotkania zorganizowały, dotyczyły właśnie psów (tych grzecznych i tych troszkę nie do końca). Było więc szukanie ukrytej kości, psie chodzenie, przeciąganie smyczy i wyplastelinowywanie piesków. Nie obyło się też bez smakołyków (uspokajam - już tym razem, nie psich).