Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 44, ul. Górnośląska 1 > Zajecia plastyczne w Bibliotece nr 44 - fotorelacja
Zajecia plastyczne w Bibliotece nr 44 - fotorelacja

1-go czerwca 2012 r. z okazji Dnia Dziecka, zaprosiliśmy naszych Czytelników na warsztaty plastyczne, które poprowadziła plastyk Hanna Kotowska.
Tematem przewodnim było dzieciństwo - Alusia namalowała swoje marzenie o lataniu. Nic dziwnego - chce polecieć kiedyś w kosmos. Janek stworzył, z małą pomocą traktor, a Zosie, Laura, Anastazja, Michasia i Weronka - przekolorowe prace z rybami, motylami, deszczem i kwiatami. Jednak prawdziwym ukoronowaniem plastycznych zmagań było stworzenie przepięknego, przestrzennego zoo. Niektórzy wybrali lekturę, jeszcze inni różnorakie gry - zabawa była przednia. Hejże hola!