Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 39, ul. Przechodnia 2 > "Zimowo, bajkowo..." - styczniowe Dywanowiska" w Bibliotece nr 39 - relacja
"Zimowo, bajkowo..." - styczniowe Dywanowiska" w Bibliotece nr 39 - relacja

Zimowo, bajkowo... - styczniowe  Dywanowiska

W styczniu w naszej  bibliotece odbyły się 4 spotkania dywanowe pod hasłem "Zimowo, bajkowo"

W pierwszym tygodniu stycznia "Przyszła Pani Zima..., by posłuchać książki  Christiny M. Butler "Zimowy dzień". Prócz czytania było dotykanie pluszowych, czerwonych i miłych w dotyku ilustracji, wielka frajda. Prócz czytania było rysowanie krajobrazu zimowego. Powstały piękne prace plastyczne, które ozdabiają  bibliotekę. W następnym tygodniu było "Zimno, coraz zimniej...". Nic dziwnego, w końcu czytaliśmy <"Zimową noc" Christiny M. Butler, gdzie Jeżyk wędrował w zimną noc bez czapeczki. Nie było rady, po wysłuchaniu książki  zrobiłyśmy zimowe, ciepłe czapki dla Jeżyka. Przed świętem wszystkich Babć i Dziadków czytaliśmy listy do babci pisane przez Florkę. Każdy, kto miał ochotę mógł zrobić piękną laurkę dla Babci lub Dziadka. Pod koniec stycznia lepiliśmy bałwany!  Może nie ze śniegu, ale czyż nie są piękne?  Czytaliśmy też o Kreciku i bałwanku. Warto nas odwiedzać, zapraszamy do biblioteki.