Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 28, ul. Browarna 4 > "Przedszkolaczek w bibliotece" - spotkania mam i najmłodszych czytelników w Bibliotece nr 28
"Przedszkolaczek w bibliotece" - spotkania mam i najmłodszych czytelników w Bibliotece nr 28 PDF Drukuj Email
czwartek, 07 stycznia 2010

W styczniu 2010 r. biblioteka nr 28 zainspirowała mamy  najmłodszych czytelników do stworzenia wspólnego cyklu spotkań zatytułowanego „Przedszkolaczek w bibliotece”.    Każdy chętny rodzic może zadeklarować chęć współuczestnictwa we wspólnych spotkaniach  z książką -rodziców i maluchów.    Biblioteka zamierza wspólnie z młodymi rodzicami poprzez zabawę przybliżać najmłodszym książkę, czytelnictwo i świat  biblioteczny.    „Przedszkolaczek w bibliotece”- jest na etapie tworzenia.