Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 24, ul. Świętojańska 5 > Kronika październikowych spotkań kominkowych
Kronika październikowych spotkań kominkowych PDF Drukuj Email
czwartek, 08 października 2009

Kronika Październikowych Spotkań Kominkowych

8 października czytaliśmy śmieszne i zabawne wiersze Małgorzaty Strzałkowskiej o strachach. Wklejaliśmy też stracha na podstawie obrazu „Bogowie ciemności”.

15 października oglądaliśmy na komputerze opowieść o Próchniczaku i Bakteriaku. Potem rysowaliśmy przygody tych dwóch okropnych stworów,  które niszczą nasze zęby.

22 października robiliśmy ważne doświadczenia fizyczne z wodą, lodem i para wodną i  czytaliśmy książkę Marii Terlikowskiej „Przygody kropli wody”. Po zajęciach robiliśmy origami.

29 października  było otwarcie wystawy prac uczestników zabawy „Jestem ilustratorem”. Odwiedziła nas też pani Joanna Olech – pisarka i ilustratorka.