Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 24, ul. Świętojańska 5 > Kronika listopadowych spotkań kominkowych
Kronika listopadowych spotkań kominkowych PDF Drukuj Email
czwartek, 30 października 2008

30 pażdziernika

Nasze obrazy w jesiennych barwach – twórczość plastyczna inspirowana literaturą czyli… trochę czytania o jesieni i baaaardzo dużo malowania liści w żółtych, brązowych, czerwonych i zielonych kolorach.

6 listopada

Zagadki, łamigłówki, pytania i zadania czyli Egzamin Kominkowicza, który zdali WSZYSCY! Jedni na 5, inni na 6, a dla Julki i Sary to nawet zabrakło skali ocen!

13 listopada

Drugi Biblioteczny Dzień Elmera, na który każdy miał przyjść w ubraniu w kratkę, a przyszli tylko niektórzy… ale wszyscy się dobrze bawili.

20 listopada

Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia w Naszej Bibliotece. Z tej okazji do biblioteki przyszły misie! Poczytaliśmy też fragmenty książek o Misiu Paddingtonie oraz o  Kubusiu Puchatku, a następnie zrobiliśmy Małe Co Nieco czyli sałatkę owocową!