Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 24, ul. Świętojańska 5 > Fotorelacja z warsztatów literacko-plastycznych z Beatą Ostrowicką i Joanną Zagner - Kołat
Fotorelacja z warsztatów literacko-plastycznych z Beatą Ostrowicką i Joanną Zagner - Kołat PDF Drukuj Email
wtorek, 30 października 2007

We wtorek, 30 października 2007 roku w Bibliotece Nr 24 odbyły się warsztaty literacko - plastyczne dla uczniów Gimnazjum Nr 38 im. M.Skłodowskiej-Curie z ul. Świętokrzyskiej. Poprowadziły je: pisarka - Beata Ostrowicka oraz ilustratorka książek - Joanna Zagner- Kołat. Opowiadały o swojej pracy i dzieliły się doświadczeniami. W trakcie zajęć gimnazjaliści mieli okazję stworzyć opowiadanie dla dzieci z własnymi ilustracjami.