Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 24, ul. Świętojańska 5 > Dziecioteka Mikołajkowe spotkanie z Krasnalem Pikselem - Spotkania Kominkowe w Bibliotece nr 24 - relacja
5 grudnia na III piętro Biblioteki przy ul Świętojańskiej 5 wdrapał się Krasnal Piksel, który  opowiedział kominkowiczom o swoim przyjacielu -  Św. Mikołaju.
Było wspólne czytanie i oglądanie książek, zabawy, zagadki i tańce. Bawiły się dzieci, mamy i babcie. Dzieci musiały wykonać wiele trudnych  zadań. Jednym z nich było karmienie rodziców serkiem. „Samotni” komnikowicze  miele więc problem, ale szybko znaleźli zastępstwo za nieobecnych rodziców.
Do zobaczenia na następnym Spotkaniu Kominkowym!