Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 24, ul. Świętojańska 5 > Kronika październikowych spotkań kominkowych
Kronika październikowych spotkań kominkowych

W październiku kontynuowaliśmy czytanie książek Małgorzaty Strzałkowskiej. Robiliśmy też mizerię według przepisu z książki „Rymowane przepisy na kuchenne popisy”

Na drugich zajęciach czytaliśmy książkę „Zielony i Nikt”,

Potem rysowaliśmy jej bohaterów.

Po zajęciach niektórym trudno było wybrać się do domu….

21 października gościem Spotkań Kominkowych była Małgorzata Strzałkowska – pisarka i ilustratorka. Razem z panią Małgorzatą robiliśmy kolaże z jesiennych liści. Można było także otrzymać autograf. Zajęcia zakończyła degustacja potraw przygotowanych według ksiązki „Rymowane przepisy na kuchenne popisy” – była pizza Grażyny, cioci Wieski ogórki z miodem  oraz marchewka do chrupania.

Na ostatnich zajeciach październikowych czytaliśmy ksiązkie Josteina Gaardera „Żółty krasnal” i graliśmy w gry planszowe