Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 23, ul. Nowy Świat 47A > Spotkanie z cyklu „Tańcowała igła z nitką” - Bransoletki z kolorowych gumek w Bibliotece nr 23 - relacja
Dnia 02. października 2014 roku odbyły się warsztaty plastyczne z cyklu Tańcowała igła z nitką pt. Kreatywne bransoletki z kolorowych gumek. Na warsztatach robiliśmy modne, prześliczne bransoletki z gumek i koralików, które są tegorocznym hitem dzieci i nastolatków.
Gumki były zakupione w dobrym licencjonowanym sklepie, podobno bezpieczne. Bransoletki były plecione z wielką pasją, wystarczyły zręczne palce i pomysłowość, by nas oczarować. Można było je wykonać na krosnach zrobionych z pinezek lub nawet na dwóch widelcach, a później zabrać ze sobą do domu. Wyroby można podziwiać na foto relacji.