Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 23, ul. Nowy Świat 47A > Spotkanie z cyklu „Tańcowała igła z nitką” - "Wylęgarnia psiaczków i pachnących kwiatów" w Bibliotece nr 23 - relacja
Dnia 04. września 2014 roku zostały wznowione po wakacjach warsztaty plastyczne z cyklu  Tańcowała igła z nitką. pt. ”Wylęgarnia psiaczków i kolorowych kwiatków”.
Czworonożny pupil to największy przyjaciel. Wszyscy wiedzą, że piesek  jest najwierniejszym i najlepszym obrońcą dzieci.
Na warsztatach powstały prześliczne pieski gładkowłose, kudłate, dorosłe i szczeniaczki. Każdy pupil dostał kolorową kokardkę. Zaś  kwiatki robione były z wielką pasją w przeróżnych gatunkach: tulipany, róże i margerytki w wielu pastelowych kolorach. Każdy z uczestników zabrał ze sobą pieski i kwiatki wykonane na miejscu.