Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 23, ul. Nowy Świat 47A > Dziecioteka – „Czerwony Kapturek” spotkanie z cyklu „Tańcowała igła z nitką” w Bibliotece nr 23 – relacja
W ramach cyklicznych spotkań „Tańcowała igła z nitką” tym razem w czerwcu odbyły się dwa spotkania. Na pierwszym 6 czerwca wykonaliśmy urwiskowe stwory, sztukostwory i smoki oraz przygotowaliśmy czepki, ozdobne kolczyki i stroje do przedstawienia teatralnego „Czerwony Kapturek”, które odbyło się 11 czerwca. Obaliliśmy też mit, że wilk jest zwierzęciem groźnym. Były zabawy z własnoręcznie uszytymi stworami oraz przymierzanie strojów wilka, kapturka, babci i gajowego.

Był też czas na zrobienie sobie pamiątkowych zdjęć z postaciami z bajek. Wszyscy świetnie się bawiliśmy i tylko szkoda, że nie było Was z nami...