Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 19, ul. Litewska 11/13 > „Bezowa koszulka, czekoladowy kubraczek” - spotkanie z cyklu „Bajki na podwieczorek” w Bibliotece nr 19 - relacja

24 września na spotkaniu z cyklu Bajki na podwieczorek znaleźliśmy ciekawy przepis w książce Joanny Krzyżanek pt. "Cecylka Knedelek czyli Książka kucharska dla dzieci".

Weź: szklankę cukru pudru, tabliczkę czekolady (może być bez jednego kęsa), pianę z jaj pięciu, dwie solidne łyżki masła i… nie zapomnij o wykałaczkach!

Zainspirowani zestawieniem białego i brązowego koloru zrobiliśmy kasztanowe gąsieniczki.