Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 10, ul. Anielewicza 2 > Relacja ze spotkania autorskiego z Marcinem Antonim Brykczyńskim w Bibliotece nr 10
Relacja ze spotkania autorskiego z Marcinem Antonim Brykczyńskim w Bibliotece nr 10 PDF Drukuj Email
czwartek, 21 maja 2009

Dnia 21 maja 2009 r.  odbyło się spotkanie z Marcinem Antonim Brykczyńskim autorem książek dla dzieci. Czytelnicy wysłuchali fragmentów ostatnio wydanych "12 kolorów" ,  "Jak się nie bać ortografii" i "Alfabestii". Dzięki śmiesznym wierszykom i zabawom językowym w bibliotece zrobiło się wesoło i kolorowo. Pod koniec spotkania dzieci otrzymywały autografy w książkach pana Marcina Brykczyńskiego. Impreza była bardzo udana, a czytelnicy słuchali z zainteresowaniem wykazując ogromną znajomość gramatyki języka polskiego.