<< >>
Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 10, ul. Anielewicza 2 > Godziny dla Rodziny on-line
Godziny dla Rodziny on-line

Drogie Czytelniczki, Drodzy Czytelnicy!

Mamy nadzieję, że jesteście bezpieczni w swoich domach!


1) Zapraszamy na pierwsze zajęcia z cyklu Godziny dla Rodziny on-line, czyli "Wiosenne warsztaty plastyczne" na podstawie wierszy Jana Brzechwy.

http://www.biblioteka.waw.pl/pliki/000_20200427_film1.mp4


2) Nasze spotkanie z cyklu Godziny dla Rodziny odbędzie się w odsłonie on-line! Inspiracją jest książka Wandy Chotomskiej „Nasze ptaki”. 

https://drive.google.com/open?id=1W2oMsmh6bcDxWePrPVP9AF_u1kWcMPci

Koniecznie wyślijcie zdjęcia swoich dzieł do Beaty na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .


3) Śródmiejskie Biblioteki Dziecięce bardzo tęsknią za swoimi Czytelnikami i nie chcą tracić z nimi kontaktu nawet podczas przymusowej izolacji! Biblioteka nr 10 (ul. Anielewicza 2) zaprasza więc na kolejne spotkanie z cyklu Godziny dla Rodziny w odsłonie on-line!

Inspiracją jest tym razem książka Grzegorza Kasdepke „Bon czy ton”, a konkretnie – kwestia chusteczek do nosa!
http://www.biblioteka.waw.pl/pliki/000_20200415_chusteczkowe_godziny_dla_rodziny.mp4
Koniecznie wyślijcie zdjęcia swoich dzieł do Beaty na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Trzymajcie się ciepło, dbajcie o siebie i innych - #zajeciadladzieci, #warsztaty, #chusteczka, #bonczyton, #mistrzowiehasztaga, #zostańwdomu.


4) Kolejny odcinek "Godzin dla Rodziny". Tym razem jest on na podstawie książki Anny Zgierun - "Wielki napad".

https://drive.google.com/file/d/1PP9YpRsN4OaW3dPXSm61rgyVQDE6F48y/view


5) Następny odcinek zajęć z cyklu Godziny dla Rodziny nosi tytuł "Zakątek pachnący kardamonem", a jest on na podstawie książki Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel pt. "Pracownia Aurory". Aby odczytać lub pobrać film trzeba otworzyć ten link na google.

https://drive.google.com/file/d/13y4qnuRdKYlvoTqUwVXaxSIxmf1r7laD/view


Wasi Bibliotekarze i Bibliotekarki