Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 6, ul. Dzika 4 > Przedszkolaki w Bibliotece nr 6 - relacja
Przedszkolaki w Bibliotece nr 6 - relacja
Maj to miesiąc, w którym naszą Bibliotekę odwiedzają licznie dzieci z okolicznych szkół i przedszkoli. W tym roku odwiedziły nas grupy przedszkolne z Państwowego Przedszkola Nr 12 przy ul. Miłej i Przedszkola Specjalnego Nr 208 przy ulicy Dzielnej w Warszawie
Przedszkolaki zapoznały się z ofertą naszej Biblioteki, z zasadami zachowania w bibliotece i postępowania z książką oraz dowiedziały się jak można zostać czytelnikiem naszej Biblioteki.

Dzieci z uwagą wysłuchały „głośnego czytania” bajki, a także opowiadały o swoich ulubionych książkach. Również bardzo chętnie i dobrze rozwiązywały zagadki literackie i bajkową krzyżówkę, układały puzzle oraz wykonały zakładki do książek i „rysunki pamiątkowe”. Ale przede wszystkim z dużym zainteresowaniem oglądały bardzo atrakcyjne i ciekawe książeczki z Kącika Malucha.

Mamy nadzieję, że zainteresowanie książką pozostanie im na całe życie Smile