Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 1, ul. Wilcza 14 > Dziecioteka - Klub Magicznej Walizki w grudniu w Bibliotece nr 1 - relacja
Dziecioteka - Klub Magicznej Walizki w grudniu w Bibliotece nr 1 - relacja
Grudzień  był w Klubie Magicznej Walizki miesiącem intensywnych przygotowań do świąt i czasem produkcji drobnych prezentów i ozdób choinkowych.
Najpierw pomogliśmy  Mikołajowi przygotować podarki na mikołajki w postaci kolorowych, gipsowych zawieszek na choinkę. Niektórzy uczestnicy postanowili też wziąć udział w  konkursie, który został zorganizowany przez zaprzyjaźniony z biblioteką dom kultury

Powstały w ten sposób recyklingowe ozdoby na Podwórkową Gwiazdkę. Wszyscy mieli również okazję samodzielnie pokolorować płócienne torby na prezenty.

W następnym tygodniu zrobiliśmy bombki i papierowe zawieszki na choinkę.