Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 1, ul. Wilcza 14 > Miniatura biblioteki wystawa w Bibliotece nr 1
Miniatura biblioteki wystawa w Bibliotece nr 1

M I N I A T U R A   B I B L I O T E K I

Dzięki uprzejmości firmy Gropius w Bibliotece na Wilczej zagościła miniatura Biblioteki. Były prawdziwe regały z książkami, Pani Bibliotekarka, czytelnicy (jeden w biegu), a nawet żywa roślinka.
Dzieci były zachwycone!

Natomiast nasz 6-letni czytelnik Jacek, fan książek M.Widmarka z serii o Lasse i Mai, w szczególności "Tajemnicy Biblioteki", zbudował Bibliotekę z klocków Lego. W Bibliotece są regały z lampkami, biureczka, książki, sejf na wartościową książkę, kącik relaksacyjny, akwarium, a nawet expres do kawy!

A przez bramki wchodzi tajemniczy czytelnik... Frankenstein.      Jacku brawo za inwencje twórczą!