Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 1, ul. Wilcza 14 > Wystawa zakładek w Bibliotece nr 1 - relacja
Wystawa zakładek w Bibliotece nr 1 - relacja
W maju, z okazji dni bibliotek, bibliotekarzy i książek zagościła w bibliotece na Wilczej 14 wystawa zakładek do książek.

Czytelnicy mogli podziwiać ich ogromną różnorodność. Prezentowane były zakładki wykonane z różnych, czasem nietypowych materiałów: papierowe, z materiału, metalu, skóry i plastiku. Wykonane niespotykanymi metodami.
Obok zwykłych, drukowanych były więc zakładki batikowe, haftowane, tkane, wycinane, szyte i malowane. Niektóre w szalonych kształtach i kolorach, będące pluszowymi zabawkami czy małą lampką. Zakładki artystyczne i reklamowe. Niektóre piękne, inne zwykłe, ale wszystkie mające służyć jednemu celowi.

Zaznaczaniu tekstu w książce.