<< >>
Strona główna > Filie biblioteczne > Wypożyczalnia Nr 97, ul. Czerniakowska 178A > "Pan i Ja ciągle pracujemy" - spotkanie z s.M. Elżbietą Siepak ZMBM w Wypożyczalni nr 97 - relacja
"Pan i Ja ciągle pracujemy" - spotkanie z s.M. Elżbietą Siepak ZMBM w Wypożyczalni nr 97 - relacja
20.10.2011 naszym gościem była siostra M. Elżbieta Siepak ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia. Siostra jest rzecznikiem prasowym Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, kieruje Stowarzyszeniem Apostołów Bożego Miłosierdzia „Faustinum” oraz redaguje kwartalnik „Orędzie Miłosierdzia”.
Jej wykład pt. „Pan i Ja ciągle pracujemy” był poświęcony  Św. Faustynie Kowalskiej. Po beatyfikacji i kanonizacji Św. Faustyny - miliony ludzi na całym świecie korzystają z daru świętości jej życia i orędzia o Bożym Miłosierdziu, które przekazała. Według siostry Siepak św. Faustyna należy do najbardziej popularnych świętych naszych czasów; do jej relikwii w sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach pielgrzymują wierni ze wszystkich kontynentów.