Strona główna > Filie biblioteczne > Wypożyczalnia Nr 97, ul. Czerniakowska 178A > Relacja ze spotkania z Gają Kołodziej w Wypożyczalni nr 97
Relacja ze spotkania z Gają Kołodziej w Wypożyczalni nr 97

4 kwietnia 2011 roku w Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 97 Centrum Informacji im. Jana Nowaka Jeziorańskiego odbył się wieczór autorski Gaji Kołodziej  poświęcony jej ostatnio wydanej książce pt. „Wystrzałowa maturzystka”. Udział w spotkaniu wzięły studentki Wydziału Aktorskiego Wyższej Szkoły Komunikacji i Mediów Społecznych - Maria Majsak, Natalia Szulc i Magda Szczygielska. Panie przedstawiły aktorską interpretację wybranych fragmentów książki. Pozwoliło to przybliżyć tematykę powieści osobom, które jeszcze nie zapoznały się z treścią książki.

Gaja Kołodziej urodziła się 23 listopada 1989 roku. Wychowała się w artystycznej rodzinie, gra na fortepianie, rysuje, maluje, śpiewa. Od dziecka marzyła o karierze na scenie, brała udział w spektaklach szkolnych, jak i w warsztatach teatralnych organizowanych przez różne instytucje. Podczas zabaw w teatr rozwijała wyobraźnie poprzez tworzenie rozmaitych postaci, sytuacji i zdarzeń.

Źródło:http://www.gajakolodziej.com/sylwetka_pisarza.htm