Strona główna > Filie biblioteczne > Wypożyczalnia Nr 43, ul. Świętojańska 5 > Wystawa fotografii Dariusza Nowickiego: "Twarze, ludzie, portrety" w Wypożyczalni nr 43

Od 15 września do 31 listopada 2016 roku Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 43 przy ulicy Świętojańskiej 5 zaprasza na  wystawę fotografii Dariusza Nowickiego: "Twarze, ludzie, portrety".

Wystawa do obejrzenia w Wypożyczalni Nr 43 (I piętro) od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 19.00.

Oceniamy ludzi po wyglądzie i pierwszym, często pobieżnym spojrzeniu.

Wpatrując się uważniej w te fotografie, możemy domyślać się, kim są  osoby na zdjęciach, jak wygląda ich życie, o czym marzą?

Autor bez upiększeń opowiada historię o prawdziwym człowieku, z różnych zakątków świata.