Strona główna > Filie biblioteczne > Wypożyczalnia Nr 43, ul. Świętojańska 5 > Wystawa prac Ewy Kantorczyk w Wypożyczalni nr 43
Wystawa prac Ewy Kantorczyk w Wypożyczalni nr 43

Od 6 czerwca do 31 sierpnia 2016 roku Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 43 przy ulicy Świętojańskiej 5 zaprasza na  wystawę prac Ewy Kantorczyk.

Wystawa do obejrzenia w Wypożyczalni Nr 43 (I piętro) od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 19.00.

Ewa Kantorczyk

jest absolwentką Liceum Plastycznego. Ukończyła studia o charakterze artystyczno-pedagogicznym - dyplom z malarstwa u prof. Mariana Jarzemskiego. Fascynacja programami graficznymi zmotywowała ją do zdobycia certyfikatu w tej dziedzinie.

Bawi się kolorem tworząc  grafiki wektorowe i rastrowe. Emocje dnia codziennego są inspiracją. Pod ich wpływem powstają scenerie, portrety, martwe natury, wizje.

Kilkakrotnie wystawiała swoje prace na wystawach indywidualnych.