Strona główna > Filie biblioteczne > Czytelnia Naukowa nr VII, ul. Świętojańska 5 > "Dwaj Panowie z Warszawy" - cykl spotkań poświęcony kamienicom Starego Miasta w Warszawie - Piwnica pod Regałami ul. Świętojańska 5

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy zaprasza do „Piwnicy pod Regałami” przy ul. Świętojańskiej 5 na cykl spotkań poświęcony kamienicom Starego Miasta w Warszawie.
Spotkania poprowadzą varsavianiści - Andrzej Sołtan i Sebastian Lenart. Zapraszamy!
Ze względu na przepisy, które obowiązują w czasie pandemii, liczba osób biorących udział w spotkaniu jest ograniczona. Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsca: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Osoby uczestniczące w spotkaniu są zobowiązane do zasłaniania ust i nosa maseczką.
Szczegółowy program spotkań tutaj: więcej szczegółów.