Strona główna > Filie biblioteczne > Czytelnia Naukowa nr VII, ul. Świętojańska 5 > "Muzeum Fryderyka Chopina" - spotkanie Klubu 5+ przy ul. Świętojańskiej 5 - 06.03.2019 - relacja

6 marca 2019 roku uczestnicy Klubu 5+, spotykający się zwykle w "Piwnicy pod Regałami", udali się do Muzeum Fryderyka Chopina.
Całe przedsięwzięcie było możliwe dzięki życzliwości Pana Artura Szklenera, Dyrektora Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina i opiece Pani Anny Andruchowycz-Młynarczyk. Kierownik Działu Edukacji NIFC. Pan Paweł Bień zadbał, byśmy dostrzegli to, co na wystawie głównej najważniejsze, a wychodząc pełni wrażeń mieli poczucie wzbogacenia naszej wiedzy o wybitnym polskim kompozytorze i pianiście. Za perfekcyjne przygotowanie naszej wyprawy edukacyjnej oraz  pełne pasji i profesjonalizmu oprowadzanie naszej grupy w imieniu klubowiczów i bibliotekarzy Czytelni Naukowej Nr VII serdecznie dziękujemy.