Strona główna > Filie biblioteczne > Czytelnia Naukowa nr VII, ul. Świętojańska 5 > "Warsaw Silent Book"- spotkanie Klubu 5+ w Bibliotece przy ul. Świętojańskiej 5 - 03.10.2018 - relacja
środa, 03 października 2018

W dniu 3 października 2018 roku w „Piwnicy pod Regałami” – spotkanie Klubu 5+ odbyło się w niecodziennej atmosferze. „Warsaw Silent Book” bo tak nazywa się akcja pozwalająca lepiej zrozumieć ikonosferę, znaczenia i symbolikę książki obrazkowej – przyciągnęła uwagę zgromadzonych klubowiczów.
Tym razem obrazy ukazały swoją niezwykłą moc. Siłę budzenia czasem głęboko ukrytych uczuć, wielość i bogactwo interpretacji. Ta sztuka, mimo iż służy do porozumiewania się bez słów, wymaga wyobraźni, wrażliwości. Trzeba zatem angażować się całym sobą, co widać na załączonych fotografiach.
Prowadzącemu, Panu Marcinowi Markiewiczowi ze Stowarzyszenia „Z Siedzibą w Warszawie” oraz wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za tak inspirujący warsztat.