Strona główna > Filie biblioteczne > Czytelnia Naukowa nr VII, ul. Świętojańska 5 > Wycieczka do Muzeum Warszawy - spotkanie klubu 5+ - 21.03.2018 - relacja
Wycieczka do Muzeum Warszawy - spotkanie klubu 5+ - 21.03.2018 - relacja
21 marca br. Klub 5+ opuścił gościnne podwoje „Piwnicy pod Regałami”. Klubowicze udali się, nieopodal do Muzeum Warszawy. Pasjonującą i otwierająca wyobraźnię podróż w czasie i przestrzeni odbyliśmy zwiedzając wystawę stałą Muzeum, które po remoncie staromiejskich kamieniczek nabiera oddechu, a ekspozycja prezentowana z uwzględnieniem sztuki wystawienniczej prezentuje się imponująco.
Składamy podziękowanie Pani Ewie Nekandzie-Trepka Dyrektor Muzeum Warszawy oraz pracownikom muzeum, dzięki którym zwiedzanie wystawy było prawdziwą przyjemnością.