Strona główna > Aktualności

MAZOWIECKA BIBLIOTEKA CYFROWA jest tworzona przez Bibliotekę Publiczną m.st. Warszawy – Bibliotekę Główną Województwa Mazowieckiego we współpracy z bibliotekami publicznymi województwa mazowieckiego oraz bibliotekami dzielnicowymi w Warszawie.

Z zasobów publikowanych w Mazowieckiej Bibliotece Cyfrowej można korzystać bezpłatnie. Zbiory zostały stworzone z myślą o studentach, uczniach, badaczach regionu oraz wszystkich osobach zainteresowanych problematyką Mazowsza.

Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa

DOAB - Directory of Open Access Books ma na celu udostępnianie książek naukowych i akademickich wydawanych w wielu krajach i w różnych językach np. angielskim, niemieckim, włoskim. Publikowane pozycje, wydane przez uczelnie i wydawnictwa naukowe, skierowane są nie tylko do uczonych i studentów, ale również do tych, którzy w książkach poszukują rzetelnej wiedzy z różnych dziedzin nauki.
Publikacje dostępne są bezpłatnie.

Directory of Open Access Books